Настолни игри
-
Ин совийет Раша, Гоблинс дайс ю!!! a.k.a. Gobline Dice ревю
Луда игра, но в най-добрия смисъл!
Виж повече » -
-
-
Fury of Dracula – дедукция до спукване!
Игра на котка и мишка из Европа. Но не каква да е мишка.
Виж повече » -
Steam Park: Robots – чиста козметика, но…
Странно, но сакаш това е по-доброто разширение.
Виж повече » -
-
Dice Drivin’ – Nintendo’s Road Fighting със зарчета
Носталгично ревю за превръщането на 8 битова класика в настолна игра.
Виж повече » -
-
Dice City: By Royal Decree – Задължително разширение!
Ако преодолеете алчността на AEG, ще се изкефите!
Виж повече » -
Dice City – по-добрият град на зарчета!
Тънък, но злонамерен намек към една друга игра... която всъщност също харесвам.
Виж повече »









