Настолни игри
-
-
Ave Roma – мини ревю… или нещо такова
Играта е добра. Вземете си я. Или недейте. Не ме интересува.
Виж повече » -
-
Escape the Nightmare – кой казва, че кошмарите не могат да бъдат забавни?
Странна, абсурдна и изключително забавна!
Виж повече » -
-
Моят настолен Рим Част III: Trajan
Една от най-големите игри на един от най-големите дизайнери.
Виж повече » -
-
Edenia – състезание с овце с реактивни двигатели!
Абсурдна тема. Шеговит геймплей. Яка игра!
Виж повече » -
-
The Networks – Ще надминете ли HBO, или „Битката на кабеларките“
Хумор и лесни механики. Достатъчно ли е?
Виж повече »









